e Fatura 2021 Fiyat Listesi | e-Arşiv Zorunluluğu

En son güncellendiği tarih: Mar 24

- Logo Tiger3 Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır. ,

- Tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.


LEM (Logo Enterprise Membership)

- LEM; güncel Logo ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir üyelik sistemidir.

- Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir.

- LEM sözleşmesi geçerlilik süresi 1 yıldır. Sözleşme yenileme tarihi, bir önceki sözleşme bitiş tarihinden itibaren başlatılacaktır​.

GO3 e-Fatura Fiyatları

GO 3 Connect Fatura (1 firma içerir) 5.100

GO 3 e-Fatura Sunucu Lisansı Eklentisi 22..800

GO 3 Connect Fatura Firma Artırımı 1.010

GO 3 Connect Fatura Sunuculu Firma Artırımı 1.680

GO3 e-Defter Fiyatları

GO 3 Logo e-Defter (1 firma içerir) 3.850

GO 3 Logo e-Defter Firma Artırımı

GO3 e-Arşiv Fiyatları

GO 3 Connect e-Arşiv (1 firma içerir) 1.740

GO 3 Connect e-Arşiv Firma Artırımı 450

GO3 e-İrsaliye Fiyatları

GO 3 e-İrsaliye 2.800

GO 3 e-İrsaliye (Sunucu Lisansı) 20.750

GO 3 e-İrsaliye (eLogo Özel Entegratör) Bedelsiz

Tiger 3 e-Fatura Fiyatları

Tiger3 Connect Fatura (1 firma içerir) 10.100

Tiger3 e-Fatura Sunucu Lisansı Eklentisi 45.450

Tiger3 Connect Fatura Firma Artırımı 1.350

Tiger3 Connect Fatura Sunuculu Firma Artırımı 1.910

Tiger 3 e-Defter Fiyatları

Tiger3 Logo e-Defter (1 firma içerir) 12.700

Tiger3 Logo e-Defter Firma Artırımı 2.400

Tiger 3 e-Arşiv Fiyatları

Tiger3 Connect e-Arşiv (1 firma içerir) 3.500

Tiger3 Connect e-Arşiv Firma Artırımı 505

Tiger 3 e-İrsaliye Fiyatları

Tiger3 e-İrsaliye 2.800

Tiger3 e-İrsaliye Firma Artırımı 395

Tiger3 e-İrsaliye (Sunucu Lisansı) 20.750

Tiger 3 e-İrsaliye firma artırımı (sunucu lisansı) 2.750

Tiger3 e-İrsaliye (eLogo Özel Entegratör) Bedelsiz


-e-Fatura Açıklamalar

1. Connect Fatura, e-Fatura uygulamasına ait temel fonksiyonların genel kullanımı sağlanırken, e-Faturalar, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın (GİB) sunduğu e-Fatura portalı üzerinden manuel olarak alınıp gönderilebilmektedir.


2. Sunucu Lisansı Eklentisi’nin, Connect Fatura ile birlikte alınması gerekmektedir. Firmalar, Connect Fatura ve e-Fatura Sunucu Lisansı eklentisi sayesinde, kendi bilgi işlem sistemleri vasıtasıyla GİB'in sistemine entegre olarak e-Fatura uygulamasını kullanabilmektedir. Böylelikle, e-Faturaların alım ve iletim işlemleri otomasyona geçirilebilmektedir.


3. Connect Fatura, LEM fiyat hesaplamasına etkisi olan bir üründür. Kullanıcının elinde bulunan tüm Connect Fatura lisansları, genel LEM hesaplamasına dahil edillir.


4. Sözleşmeli Entegratör Bağlantısı, Logo ile sözleşme yapan özel entegratörler ile çalışmak isteyen kullanıcıların alması gereken bağlantı paketidir. Sadece, e-Fatura ve e-Arşiv’de Logo ile sözleşme yapan özel entegratörleri kapsamaktadır. Bu kapsamda yer alan özel entegratörler ile ilgili detaylı bilgi için satış ekipleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

-e-Defter Açıklamalar

1. Firma sayısı, müşterinin GİB nezdinde onaylattığı ve vergi numarası olan tüzel kişiliklerin sayısını ifade etmektedir. Ek firma ihtiyaçları için firma artırımı alınması gerekmektedir. Firma sayısı artırımı istenilen zamanda yapılabilmektedir.


2. e-Defter, LEM fiyat hesaplamasına etkisi olan bir üründür. Kullanıcının elinde bulunan tüm Logo e-Defter lisansları, genel LEM hesaplamasına dahil edillir.


3. Yeni sürümler ile ticari sistem tarafında muhasebesel güncellemeler yapılmakta ve bu değişiklik ve güncellemeler e-Defter ürününü de etkileyebilmektedir. Ticari sistem tarafında yapılması gereken ve e-Defter'in mevzuata uygun basılmasını sağlayacak düzenlemelerden yararlanılmasını sağlamak adına LEM yenilemelerinin mutlaka yapılmasını tavsiye ederiz

e-Arşiv Açıklamalar

1. Firma sayısı, müşterinin GİB nezdinde onaylattığı ve vergi numarası olan tüzel kişiliklerin sayısını ifade etmektedir. Ek firma ihtiyaçları için firma artırımları alınması gerekmektedir. Firma sayısı artırımı istenilen zamanda yapılabilmektedir.


2. Connect e-Arşiv, LEM hesaplamasına etkisi olan bir üründür. Kullanıcının elinde bulunan tüm Connect e-Arşiv lisansları, genel LEM hesaplamasına dahil edillir.


3. Sözleşmeli Entegratör Bağlantısı, Logo ile sözleşme yapan özel entegratörler ile çalışmak isteyen kullanıcıların alması gereken bağlantı paketidir. Sadece, e-Fatura ve e-Arşiv’de Logo ile sözleşme yapan özel entegratörleri kapsamaktadır. Bu kapsamda yer alan özel entegratörler ile ilgili detaylı bilgi için satış ekipleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

-e-İrsaliye Açıklamalar

1. Güncel LEM’i olan, Logo e-Fatura modülüne sahip ve eLogo Özel Entegratörlük kullanan müşterilerimiz için e-İrsaliye modülü bedelsizdir.

2. e-İrsaliye modülünü kullanabilmek için, minimum 2.48.000.1 ya da 2.49 sürümlerinden birine sahip olmak gerekmektedir.

1,225 görüntüleme0 yorum