2247954282173403
 
e irsaliye 2019 Zorunluluğu

SEVKİYAT SÜREÇLERİNİZİDE

DİJİTALLESTİRİN

e-Fatura Nedir? Kimler 2019 Temmuz Geçiş Zorunluluğunda.

e-İRSALİYE NEDİR?

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.​

 

NEDEN e-İRSALİYE

Güvenli, hızlı, tasarruflu ve çevre dostu

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Böylece kağıt,baskı, ve arşivleme gibi birçok maliyet kaleminde tasarruf sağlayın ve iş süreçlerinizi hızlandırın.

Başarılı Çalışma Ekibi
Manzaralı Ofis
e-İRSALİYE HAKKINDA  HER SEY!

KİMLER KULLANABİLİR?

e-Fatura uygulamasına dahil olan ve 487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde açıklanan usul ve esaslara uygun olarak, e-İrsaliye düzenleyebilme ve iletebilme konusunda gerekli hazırlıklarını tamamlayarak e-İrsaliye uygulamasına dahil olmak için gerekli başvuruyu yapan kullanıcılar isteğe bağlı olarak 01.01.2018 tarihinden itibaren e-İrsaliye uygulamasına da dahil olabilir.

 
NASIL KULLANMAYA BASLARIM?

e-Fatura Mükellefiyseniz

Ayrıca Gelir İdaresi Başkanlığı’na e-İrsaliye içinde başvuru yapmanız gerekir. Ardından eLogo e-İrsaliye uygulamasına başvurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Henüz e-Fatura Mükellefi Değilseniz

e-İrsaliye uygulamasının kolaylıklarından yararlanmak için, öncelikle e-Fatura uygulamasına geçmeniz gerekir.

Yasal Araştırma ve Yazma
 
hesap makinesi
UYGUN FİYAT AVANTAJI

Maliyetlerinizi azaltacak e-İrsaliye uygulamasına uygun fiyatlarla adım atmak için bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

KUSURSUZ DESTEK

7/24 DESTEK HATTI

eLogo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-İrsaliye uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

müşteri Destek Temsilcisi